Versturen van een nieuw e-mailbericht

U kan het volgende doen om een e-mailbericht op te stellen:

Een nieuw e-mailbericht stuurt u als volgt:

  1. Klik op het Nieuw pictogram in de werkbalk.

  2. Voer het e-mailadres in van de ontvanger in het Aan veld in de zijbalk. Druk op Enter.

    Als er meerdere ontvangers zijn herhaald u deze actie. Als alternatief kan u ook de naam van een distributielijst invoeren.

    Om een ontvanger te verwijderen klikt u op het Verwijderen pictogram .

    Tip: Terwijl u het e-mailadres invoert worden passende suggesties getoond. Een suggestie kan u als volgt accepteren :

    1. Accepteer een suggestie met de cursortoetsen of de muis.

    2. Druk op Enter.

  3. Voer een onderwerp in.

  4. Voer het e-mailbericht in.

    Om een e-mailbericht te maken in text formaat, klikt u op Tekst naast Tekst formaat.

    Om een e-mailbericht te maken in HTML formaat, klikt u op HTML. Een opmaakbalk verschijnt. Tekst opmaken kan als volgt:

    1. Selecteer de berichttekst.

    2. Klik op een element in de opmaakbalk.

  5. U kan extra functies gebruiken: verstuur kopieën, selecteer verzendadres, voeg bijlagen toe, voeg een ondertekening toe, voeg een vCard toe, verzoek om een ontvangstbevestiging of stel de prioriteit in

  6. Klik op Verzenden.

Resultaat: De mail is verstuurd.

Extra functies gebruiken voor het versturen van e-mailberichten gaat als volgt:

Voorwaarde: Het Nieuw e-mailbericht opstellen pagina is geselecteerd.

  1. Om kopieën van het e-mailbericht te sturen naar andere ontvangers, voert u de volgende stappen uit:

    • Als de ontvangers mogen zien wie een kopie van het e-mailbericht heeft ontvangen, klikt u op Kopie (CC) aan. Geef het e-mailadres van de ontvanger van het kopiebericht.

    • Als de ontvangers niet mogen zien wie een kopie van het e-mailbericht heeft ontvangen, klikt u op Blinde kopie (BCC) aan. Geef het e-mailadres van de ontvanger van het kopiebericht.

    Om meerdere ontvangers te selecteren, geeft u de naam van een distributielijst.

    Om de invoervelden te verbergen klikt u op Kopie (CC) aan of op Blinde kopie (BCC) aan. De opgegeven adressen blijven behouden.

  2. Als u externe e-mailaccounts heeft aangemaakt, kan u deze selecteren als verzender. Om dit te doen gaat u als volgt te werk:

    • Klik op Verzender.

    • Selecteer een e-mailadres uit de lijst.

    Om de lijst te verbergen klikt u op Van.

    Opmerking: Afhankelijk van de gekozen map wordt een andere standaardadres ingevuld.

  3. Als u een bijlage wilt toevoegen bij het e-mailbericht klikt u op Bijlagen. Klik vervolgens op Selecteer bestanden. Selecteer één of meerdere bestanden.

    Om een bijlage te verwijderen klikt u op het Verwijderen pictogram .

    Om de invoervelden te verbergen klikt u op Bijlagen. De eerder gekozen bijlagen blijven behouden.

    Tip: U kunt ook een bijlage toevoegen door een document vanuit de bestandsbrowser of de desktop naar het e-mailscherm te slepen.

  4. Als u ondertekeningen heeft ingesteld kan u een ondertekening als volgt toevoegen aan het e-mailbericht:

    • Klik op Ondertekeningen.

    • Selecteer een ondertekening uit de lijst.

    Om de lijst te verbergen klikt u opnieuw op Ondertekeningen.

  5. Om meer mogelijkheden zichtbaar te maken klikt u op Meer in de zijbalk. U kunt de volgende mogelijkheden kiezen:

    • stel de prioriteit in

    • verzoek een ontvangstbewijs

    • voeg een visitekaartje toe

    Om de opties te verbergen klikt u op Opties. De instellingen blijven behouden.