Een introductie voor de gebruikersinterface kan u vinden in De Gebruikersinterface.
Werkbalk Bevat de volgende pictogrammen:
. Maakt een nieuw e-mailbericht.
. Opent of sluit de Mappenboom.
. Opent een invoerveld voor het zoeken naar e-mailberichten met een specifieke verzender of onderwerp.
Mappenboom Toont de e-mailmappen en maakt het mogelijk door de mappenboom te navigeren. Om de mappenboom te openen klikt u op de pictogram vanuit de werkbalk. De volgende functies zijn beschikbaar:
Als u op een map klikt worden de e-mailberichten in deze map getoond.
Klik op het naast de geselecteerde mappen heeft functies voor gegevensbeheer en app specifieke mapfuncties.
Knoppen in de mappenboom bieden de mogelijkheid voor het aanmaken van mappen en voor het toevoegen van e-mailaccounts.
Zijbalk Toont een lijst van de e-mailberichten in de huidige map. Het overzicht toont de verzender, onderwerp, datum of tijd van ontvangst. Ongelezen e-mailberichten zijn gemarkeerd met het Ongelezen pictogram . Indien beschikbaar worden extra pictogrammen getoond: bijlage, kleurenlabel en het aantal e-mailberichten in de conversatie. De volgende functies zijn beschikbaar:
Na het klikken op een e-mailbericht wordt zijn informatie getoond in het hoofdgebied.
Door te klikken op het worden alle voorgaande e-mailberichten van de e-mailconversatie getoond of verborgen onder het huidige e-mailbericht. Als u op een voorgaand e-mailbericht klikt wordt de inhoud getoond in het hoofdgebied.
Na het klikken op het onder de zijbalk, wordt een selectievak getoond naast elk bestand. U kan meerdere bestanden selecteren om deze tegelijk te bewerken.
De
selectievak aan de linkerkant van het pictogram maakt het mogelijk alle e-mailberichten in een map te selecteren.De tekst onder de lijst bevat de naam van de gekozen map. Het nummer komt overeen met het aantal objecten in de geselecteerde map.
Klik op het onderaan de lijst opent een menu dat het mogelijk maakt e-mailberichten te sorteren.
Hoofdgebied Toont de inhoud van het e-mailbericht en de volgende functies:
Als het e-mailbericht onderdeel is van een e-mailconversatie, verschijnt ook de knop functies mogelijk voor de gehele e-mailconversatie..
bovenin het hoofdgebied. Deze knop maakt deNaam van de e-mailverzender. Als u op een naam klikt verschijnt een pop-up. Deze bevat de volgende componenten:
De contactgegevens van de persoon.
Als de persoonsgegevens zijn opgeslagen wordt de locatie van deze gegevens getoond.
Als u berichten heeft uitgewisseld met deze persoon, worden deze getoond onder Recente conversaties.
Als u afspraken heeft met deze persoon, staan deze onder Gedeelde afspraken.
Als u op een afspraak of een e-mailbericht klikt verschijnt een popup.
Als u klikt op het naast de naam van de verzender, wordt een zoekopdracht naar e-mailberichten van deze verzender gestart.
Ontvangstdatum
Onderwerp
knop . Opent een menu waarmee u een gekleurd label kan toewijzen aan het e-mailbericht.
Als het e-mailbericht naar meerdere ontvangers is gestuurd, wordt het volgende getoond:
Alle andere ontvangers. Als u op een naam klikt verschijnt een popup.
. Als hierop wordt geklikt verschijnt het menu , , en worden getoond.
Als het e-mailbericht bijlagen bevat, worden de namen van de e-mailbijlagen getoond.
E-mailtekst. Quotes van vorige e-mailberichten worden aangeduid met een verticale lijn. Als u op
klikt, wordt de gehele quote getoond.In een e-mailconversatie, het huidige antwoord wordt bovenaan de lijst getoond, de originele mail onderaan.